01:50 «СТН-тижневик»
02:20 «СТН-спорт-тижневик»
02:40 Х/ф «Професор П’ярелал»
05:15 «СТН-тижневик»
05:45 «Мультляндія»
07:00 «Заклинач ведмедів»
08:00 «Ситуація»
08:15 «Найромантичніші міста світу»
09:15 «Ситуація»
09:25 «Київ музика»
10:00 «Телемаркет»
13:00 «Сенсації ХХ століття»
14:00 «Найромантичніші міста світу»
15:00 «Столичні телевізійні новини»
15:10 «Депутатська приймальня»
15:55 «Щоденники Другої світової війни: день за днем»
17:00 «Київ LIVE»
19:25 «Заклинач ведмедів»
20:20 «Ситуація»
20:30 «Служба порятунку»
21:00 «Столичні телевізійні новини»
21:25 «Сенсації ХХ століття»
22:30 «На часі»
22:55 «Українська Національна Лотерея»
23:00 «Столичні телевізійні новини»
23:20 «Телемаркет»
00:20 «Київ LIVE»
02:30 «Ситуація»
02:40 «Щоденники Другої світової війни: день за днем»
03:40 «Столичні телевізійні новини»
04:00 «На часі»
04:25 «Мультляндія»
07:00 «Заклинач ведмедів»
08:00 «Ситуація»
08:15 «Найромантичніші міста світу»
09:15 «Ситуація»
09:25 «Київ музика»
10:00 «Телемаркет»
13:00 «Сенсації ХХ століття»
14:00 «Найромантичніші міста світу»
15:00 «Столичні телевізійні новини»
15:10 «Депутатська приймальня»
15:55 «Щоденники Другої світової війни: день за днем»
17:00 «Київ LIVE»
19:25 «Заклинач ведмедів»
20:20 «Ситуація»
20:30 «Київські історії»
21:00 «Столичні телевізійні новини»
21:25 «Сенсації ХХ століття»
22:30 «На часі»
22:55 «Українська Національна Лотерея»
23:00 «Столичні телевізійні новини»
23:20 «Телемаркет»
00:20 «Київ LIVE»
02:30 «Ситуація»
02:40 «Щоденники Другої світової війни: день за днем»
03:40 «Столичні телевізійні новини»
04:00 «На часі»
04:25 «Мультляндія»
07:00 «Заклинач ведмедів»
08:00 «Ситуація»
08:15 «Найромантичніші міста світу»
09:15 «Ситуація»
09:25 «Київ музика»
10:00 «Телемаркет»
13:00 «Сенсації ХХ століття»
14:00 «Найромантичніші міста світу»
15:00 «Столичні телевізійні новини»
15:10 «Депутатська приймальня»
15:55 «Щоденники Другої світової війни: день за днем»
17:00 «Київ LIVE»
19:25 «Заклинач ведмедів»
20:20 «Ситуація»
20:30 «Якісне життя»
21:00 «Столичні телевізійні новини»
21:25 «Сенсації ХХ століття»
22:30 «На часі»
22:55 «Українська Національна Лотерея»
23:00 «Столичні телевізійні новини»
23:20 «Телемаркет»
00:20 «Київ LIVE»
02:30 «Ситуація»
02:40 «Щоденники Другої світової війни: день за днем»
03:40 «Столичні телевізійні новини»
04:00 «На часі»
04:25 «Мультляндія»
07:00 «Заклинач ведмедів»
08:00 «Ситуація»
08:15 «Найромантичніші міста світу»
09:15 «Ситуація»
09:25 «Київ музика»
10:00 «Телемаркет»
13:00 «Сенсації ХХ століття»
14:00 «Найромантичніші міста світу»
15:00 «Столичні телевізійні новини»
15:10 «Депутатська приймальня»
15:55 «Щоденники Другої світової війни: день за днем»
17:00 «Київ LIVE»
19:25 «Єство звіра»
20:20 «Ситуація»
20:30 «Прогулянки містом»
21:00 «Столичні телевізійні новини»
21:25 «Державна зрада: коди, шпигунство та змови»
22:30 «На часі»
22:55 «Українська Національна Лотерея»
23:00 «Столичні телевізійні новини»
23:20 «Телемаркет»
00:20 «Київ LIVE»
02:30 «Ситуація»
02:40 «Щоденники Другої світової війни: день за днем»
03:40 «Столичні телевізійні новини»
04:00 «На часі»
04:25 «Мультляндія»
06:30 «Дотик з Чарльзом Стенлі»
07:00 «Єство звіра»
08:00 «Ситуація»
08:15 «Найромантичніші міста світу»
09:15 «Ситуація»
09:25 «Київ музика»
10:00 «Телемаркет»
13:00 «Державна зрада: коди, шпигунство та змови»
14:00 «Найромантичніші міста світу»
15:00 «Столичні телевізійні новини»
15:10 «Депутатська приймальня»
16:10 «Терор у небі»
17:00 «Київ LIVE»
19:25 «Єство звіра»
20:20 «Ситуація»
20:30 «Життєві історії»
21:00 «Столичні телевізійні новини»
21:25 «Державна зрада: коди, шпигунство та змови»
22:30 «На часі»
22:55 «Українська Національна Лотерея»
23:00 «Столичні телевізійні новини»
23:20 «Телемаркет»
00:20 «Київ LIVE»
02:30 «Ситуація»
02:40 «Терор у небі»
03:25 «Столичні телевізійні новини»
04:00 «На часі»
04:10 «Державна зрада: коди, шпигунство та змови»
04:55 «Столичні телевізійні новини»
05:15 «Мультляндія»
08:00 «Київські історії»
08:30 «Прогулянки містом»
09:00 «Якісне життя»
09:25 «Київ музика»
10:00 «Телемаркет»
13:00 «Африка: небезпечна реальність»
15:00 «Ситуація»
16:50 «Паспортний стіл»
17:00 «Вулкан у прямому ефірі»
18:05 Х/ф «Краще раю»
21:00 «Столичні телевізійні новини»
21:25 Х/ф «Краща жінка»
23:10 «Українська Національна Лотерея»
23:15 «Столичні телевізійні новини»
23:35 «Телемаркет»
00:35 Х/ф «Подвійна осічка»
02:10 «Столичні телевізійні новини»
02:30 Х/ф «Краще раю»
05:15 «Столичні телевізійні новини»
05:35 «Мультляндія»
07:45 «Вулкан у прямому ефірі»
08:20 «Життєві історії»
08:50 «Паспортний стіл»
09:00 «Київ музика»
09:35 «Шеф-кухар країни»
10:00 «Телемаркет»
13:00 «Африка: небезпечна реальність»
15:00 «Ситуація»
15:10 «Українська мрія М.Поплавського»
15:40 «Терор у небі»
16:35 Концерт Ірини Федишин «Цвіте калина»
18:30 Х/ф «Рабиня»
21:00 «СТН-тижневик»
21:30 «СТН-спорт-тижневик»
21:50 Х/ф «Ритм»
23:35 «Українська Національна Лотерея»
23:40 Х/ф «Цунамі. Рік 2022»

Адреса:

вул. Хрещатик 5-в,

м. Київ, 01001, 

Україна

Приймальня:

Тел./факс: (044) 278 59 91

e-mail:

Телефон гарячої лінії:
(044) 278 54 02
Служба телевізійних новин:
Телефон: (044) 278 51 00
e-mail: ;

Редакція публіцистичного мовлення:

Служба розвитку мережі:

Телефон: (044) 278 59 91

Моб.: (067) 467 57 22

e-mail:

Запитання та пропозиції

щодо роботи сайту:

e-mail: 

 

Комерційна служба:
(044) 278-64-51
(044) 278-59-91
(067) 467-57-23 (21)
e-mail: ;
;

Увага! Це тестова бета версія сайту.