01:50 «СТН-тижневик»
02:20 «СТН-спорт-тижневик»
02:40 «GOROD «S»
04:20 «Київ музика»
04:45 «Життєві історії»
05:00 ПРОФІЛАКТИКА
06:20 «Мультляндія»
07:00 «СТН-спорт-тижневик»
07:30 «Телемаркет»
09:00 «Столичні телевізійні новини»
09:15 «Ранок у мегаполісі»
11:00 «Столичні телевізійні новини»
12:00 «Київ LIVE»
13:00 «Столичні телевізійні новини»
13:10 «Київ LIVE»
14:00 «КИЇВ LIVE»
15:00 «Столичні телевізійні новини»
15:15 «Депутатська приймальня»
16:10 «Заборонена історія» (16+)
17:00 «Столичні телевізійні новини»
17:10 «КИЇВ LIVE»
19:00 «Столичні телевізійні новини»
19:20 «КИЇВ LIVE»
20:20 «Ситуація»
20:30 «Служба порятунку»
21:00 «Столичні телевізійні новини»
21:25 «Тихоокеанська війна в кольорі» (16+)
22:30 «На часі»
22:55 «Українська Національна Лотерея»
23:00 «Столичні телевізійні новини»
23:20 «Київ музика»
23:45 «Заборонена історія» (16+)
00:35 «Поради лікаря»
01:20 «Ситуація»
01:30 «Столичні телевізійні новини»
01:50 «Життєві історії»
03:10 «Ситуація»
03:20 «Київ музика»
03:45 «Столичні телевізійні новини»
04:05 «Життєві історії»
05:50 «Ситуація»
06:00 «Столичні телевізійні новини»
06:20 «Мультляндія»
07:00 «Служба порятунку»
07:30 «Телемаркет»
08:00 «Поради лікаря»
08:50 «Ситуація»
09:00 «Столичні телевізійні новини»
09:15 «Ранок у мегаполісі»
11:00 «Столичні телевізійні новини»
11:10 «Тихоокеанська війна в кольорі» (16+)
12:00 «Київ LIVE»
13:00 «Столичні телевізійні новини»
13:10 «Київ LIVE»
15:00 «Столичні телевізійні новини»
15:15 «Депутатська приймальня»
16:10 «Заборонена історія» (16+)
17:00 «Столичні телевізійні новини»
17:10 «Київ LIVE»
19:00 «Столичні телевізійні новини»
19:20 «Київ LIVE»
20:20 «Ситуація»
20:30 «Київські історії»
21:00 «Столичні телевізійні новини»
21:25 «Тихоокеанська війна в кольорі» (16+)
22:30 «На часі»
22:55 «Українська Національна Лотерея»
23:00 «Столичні телевізійні новини»
23:20 «Київ музика»
23:45 «Заборонена історія» (16+)
00:35 «Поради лікаря»
01:20 «Ситуація»
01:30 «Столичні телевізійні новини»
01:50 «Життєві історії»
03:10 «Ситуація»
03:20 «Київ музика»
03:45 «Столичні телевізійні новини»
04:05 «Життєві історії»
05:50 «Ситуація»
06:00 «Столичні телевізійні новини»
06:20 «Мультляндія»
07:00 «Київські історії»
07:30 «Телемаркет»
08:00 «Школа права»
08:50 «Ситуація»
09:00 «Столичні телевізійні новини»
09:15 «Ранок у мегаполісі»
11:00 «Столичні телевізійні новини»
11:10 «Тихоокеанська війна в кольорі» (16+)
12:00 «Київ LIVE»
13:00 «Столичні телевізійні новини»
13:10 «Київ LIVE»
15:00 «Столичні телевізійні новини»
15:15 «Депутатська приймальня»
16:10 «Заборонена історія» (16+)
17:00 «Столичні телевізійні новини»
17:10 «Київ LIVE»
19:00 «Столичні телевізійні новини»
19:20 «Київ LIVE»
20:50 «Ситуація»
21:00 «Столичні телевізійні новини»
21:25 «Київ LIVE»
22:55 «Українська Національна Лотерея»
23:20 «Київ музика»
23:45 «Заборонена історія» (16+)
00:35 «Школа права»
01:20 «Ситуація»
01:30 «Столичні телевізійні новини»
01:50 «Життєві історії»
03:10 «Ситуація»
03:20 «Київ музика»
03:45 «Столичні телевізійні новини»
04:05 «Життєві історії»
05:50 «Ситуація»
06:00 «Столичні телевізійні новини»
06:20 «Мультляндія»
07:00 «Якісне життя»
07:30 «Телемаркет»
08:00 «Поради лікаря»
08:50 «Ситуація»
09:00 «Столичні телевізійні новини»
09:15 «Ранок у мегаполісі»
11:00 «Столичні телевізійні новини»
11:10 «Свідчення війни» (16+)
12:00 «Київ LIVE»
13:00 «Столичні телевізійні новини»
13:10 «Київ LIVE»
15:00 «Столичні телевізійні новини»
15:15 «Депутатська приймальня»
16:10 «Заборонена історія» (16+)
17:00 «Столичні телевізійні новини»
17:10 «Київ LIVE»
19:00 «Столичні телевізійні новини»
19:20 «Київ LIVE»
20:20 «Ситуація»
20:30 «Прогулянки містом»
21:00 «Столичні телевізійні новини»
21:25 «Тихоокеанська війна в кольорі» (16+)
22:30 «На часі»
22:55 «Українська Національна Лотерея»
23:00 «Столичні телевізійні новини»
23:20 «Київ музика»
23:45 «Заборонена історія» (16+)
00:35 «Поради лікаря»
01:20 «Ситуація»
01:30 «Столичні телевізійні новини»
01:50 «Життєві історії»
03:10 «Ситуація»
03:20 «Київ музика»
03:45 «Столичні телевізійні новини»
04:05 «Життєві історії»
05:50 «Ситуація»
06:00 «Мультляндія»
06:30 «Дотик з Чарльзом Стенлі»
07:00 «Зірковий смак»
07:30 «Телемаркет»
08:00 «Школа права»
08:50 «Ситуація»
09:00 «Столичні телевізійні новини»
09:15 «Ранок у мегаполісі»
11:00 «Столичні телевізійні новини»
11:10 «Тихоокеанська війна в кольорі» (16+)
12:00 «Київ LIVE»
13:00 «Кубок мера Києва з міні-футболу «Україна — Швейцарія»
14:00 «Київ LIVE»
15:00 «Столичні телевізійні новини»
15:15 «Депутатська приймальня»
17:00 «Столичні телевізійні новини»
17:10 «Київ LIVE»
19:00 «Столичні телевізійні новини»
19:20 «Київ LIVE»
20:20 «Ситуація»
20:30 «Якісне життя»
21:00 «Столичні телевізійні новини»
21:25 «Київ LIVE. Підсумки»
22:55 «Українська Національна Лотерея»
23:00 «Столичні телевізійні новини»
23:20 «Київ музика»
23:45 «Заборонена історія» (16+)
00:35 «Школа права»
01:20 «Ситуація»
01:30 «Столичні телевізійні новини»
01:50 «Життєві історії»
03:10 «Ситуація»
03:20 «Якісне життя»
03:45 «Столичні телевізійні новини»
04:05 «Життєві історії»
05:50 «Ситуація»
06:00 «Столичні телевізійні новини»
06:20 «Мультляндія»
07:00 «Прогулянки містом»
07:30 «Телемаркет»
08:00 «Дика робота» (12+)
08:30 «Сім’я + 1»
09:00 «Столичні телевізійні новини»
09:15 «Ранок у мегаполісі»
11:00 «Столичні телевізійні новини»
11:10 «Ранок у мегаполісі»
12:00 «Кубок мера Києва з міні-футболу «Україна — Хорватія»
13:00 «Столичні телевізійні новини»
13:10 «GOROD «S»
15:00 «Столичні телевізійні новини»
15:10 «Шоу М.Поплавського «Я у тебе один»
17:00 «Столичні телевізійні новини»
17:10 «Свідчення війни» (16+)
18:10 «Х/ф «Дивовижна історія дивного кохання»
21:00 «Столичні телевізійні новини»
21:25 «Х/ф «Велика афера» (16+)
23:10 «Українська Національна Лотерея»
23:15 «Столичні телевізійні новини»
23:35 «Київ музика»
00:00 «Київ LIVE. Підсумки»
01:25 «Столичні телевізійні новини»
01:45 «GOROD «S»
03:30 «Столичні телевізійні новини»
03:50 «Життєві історії»
04:55 «Київ LIVE. Підсумки»
06:20 «Мультляндія»
07:00 «Сім’я + 1»
07:30 «Телемаркет»
08:00 «Прогулянки містом»
08:30 «Шеф-кухар країни»
09:00 «Столичні телевізійні новини»
09:15 «Ранок у мегаполісі»
11:00 «Столичні телевізійні новини»
11:10 «Ранок у мегаполісі»
12:00 «Х/ф «Дивовижна історія дивного кохання»
14:30 «Ректор»
15:00 «Кубок мера Києва з міні-футболу «Україна — Румунія»
16:00 «Свідчення війни» (16+)
16:50 «Фестиваль «Мелодія двох сердець»
18:55 «Х/ф «Міллі»
21:00 «СТН-тижневик»
21:30 «СТН-спорт-тижневик»
21:50 «Х/ф «Мистецтво мандрів» (16+)
23:40 «Українська Національна Лотерея»
23:45 «Київ музика»

Адреса:

вул. Хрещатик 5-в,

м. Київ, 01001, 

Україна

Приймальня:

Тел./факс: (044) 278 59 91

e-mail:

Телефон гарячої лінії:
(044) 278 54 02
Служба телевізійних новин:
Телефон: (044) 278 51 00
e-mail: ;

Редакція публіцистичного мовлення:

Служба розвитку мережі:

Телефон: (044) 278 59 91

Моб.: (067) 467 57 22

e-mail:

Запитання та пропозиції

щодо роботи сайту:

e-mail: 

 

Комерційна служба:
(044) 278-64-51
(067) 467-57-23 (21)
e-mail: ;
;
 

Написати листа в редакцію

Увага! Це тестова бета версія сайту.