Четвер, 17 травня 2018 09:01

У Києві розпочався конкурс проектів третього Громадського бюджету


Крутезний безкоштовний скейт-парк – єдиний на Лівому березі. Він тут з’явився завдяки Бюджету участі. Активісти подали свій проект до Громадського бюджету, об’єднали громаду, перемогли і тішаться плодами своїх зусиль. Досить дивитися, як мрії інших втілюються, час реалізовувати свої, кажуть вони. Подавайте проекти, об’єднуйте свою громаду і змінюйте власне життя на краще!

Кожен мешканець столиці, який працює, сплачує чималі податки до міського бюджету, а ось куди їх витрачати – вирішують депутати Київради.

Утім, люди часто краще знають, що необхідно саме їхньому району. Чи то новенький скейт-парк, чи тренажерна зала, чи дитячий майданчик.

Реалізувати саме це надає можливість Громадський бюджет міста Києва: люди пропонують проекти, а влада дає гроші на їх реалізацію. Наразі стартує третій Громадський бюджет.

Рік тому ось тут на березі Дніпра, на вулиці Нікольсько-Слобідській, було сміттєзвалище і паркова. Торік група активістів вирішила облаштувати там скейт-парк. А нині і діти, і дорослі з усієї столиці приїжджають «покататися з вітерцем».

«Ми виграли лише тому, що об’єдналися. Об’єдналася громада району, яка хотіла тут бачити тут місце для спорту, і скейтери, ролери, вся громадськість, уся молодь, особливо в останній день, голосувала… В останній вечір вони розуміли, що скейт-парк «пролітає», і  буквально за три години ми зібрали більше 100 голосів... Усі включилися», – розповіла телеканалу «Київ авторка проекту «Скейт-парк» Олена Медведенко.

Та активна громада «Слобідки» скейт-парком не обмежилася: виграла й проект «Зона здоров’я».

Встановили на Набережній сучасні тренажери і спортивний дитячий майданчик. Не врахували лише потреби дітей з інвалідністю, тому вже в другому Громадському бюджеті подали проект на переоблаштування зони в інклюзивну – і знову отримали підтримку киян.

Зона здоров’я переходить у пляж «Веселка». Він є інклюзивним: там є спуск для колясочників. І ми хочемо, щоб і майданчик був інклюзивний, щоб сюди могли приїздити всі… Тому з’явилася ідея подати другий проект і додати елементи від інклюзивних , щоб всі могли тут бути, додати освітлення», – пояснила Олена Медведенко.

Нараз у Києві вже почали приймати проекти на третій Громадський бюджет. На їх реалізацію місто виділяє 150 мільйонів гривень.

Читайте також: Тема Громадського бюджету вже зацікавила соціально відповідальні компанії Києва - експерт

Читайте також: Громадський бюджет: Київ виділяє 150 мільйонів на громадські проекти – експерт


Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook, Google+, Twitter, Telegram та Instagram.

Медіа

Адреса:

вул. Хрещатик 5-в,

м. Київ, 01001, 

Україна

Приймальня:

Тел./факс: (044) 278 59 91

e-mail:

Телефон гарячої лінії:
(044) 278 54 02
Служба телевізійних новин:
Телефон: (044) 278 51 00
e-mail: ;

Редакція публіцистичного мовлення:

Служба розвитку мережі:

Телефон: (044) 278 59 91

Моб.: (067) 467 57 22

e-mail:

Запитання та пропозиції

щодо роботи сайту:

e-mail: 

 

Комерційна служба:
(044) 278-64-51
(067) 467-57-23 (21)
e-mail: ;
;
 

Увага! Це тестова бета версія сайту.