Середа, 11 липня 2018 15:51

Мін’юст: Уже стягнуто півтора млрд грн з боржників за аліментами


Півтори мільярди гривень боргів за аліментами уже стягнули завдяки впровадженню першого етапу проекту «Чужих дітей не буває». 

Про це сьогодні повідомили у Мін’юсті. 

Лише у Києві за несплату аліментів 6,5 тисяч батьків позбавили можливості виїзду за кордон, керування транспортними засобами та інших привілеїв. 

Зважаючи на таку високу ефективність проекту, парламент проголосував і за введення другого етапу програми, яким вводяться ще жорсткіші санкції проти боржників. Їм заборонять займати керівні посади на державній службі, а в разі уникнення суспільних робіт боржників навіть сажатимуть за грати на два роки. 

Не потрібно також від розлучних батьків і отримувати обов’язковий дозвіл на вивезення дитини за кордон тим, хто її реально виховує. 

Для «зразкових батьків» навіть впровадять пільги на податки. А за несвоєчасну сплату аліментів уведуть штрафи.

«Зараз буквально до того моменту, доки закон іще не підписаний президентом України, залишається невеличкий проміжок часу для тих, хто має борги по аліментах сплатити, щоб не сплачувати по ним пеню. Далі наступна інновація: у тих, хто має борги по аліментах, будуть відбуватися автоматичні арешти рахунків і списання коштів. Будуть певні податкові соціальні пільги і це говорить про те , що максимально цей закон є соціальним і спрямованим на те, щоб дитина і сім’я, в якій залишилася дитина, отримала всі можливі кошти», - пояснив начальник Головного територіального управління юстиції у м. Києві Станіслав Куценко.

Читайте також: У Борисполі літак здійснив вимушену посадку (відео)

Читайте також: «Радіо Київ» запускає відеоуроки ораторського мистецтва


Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook, Google+, Twitter, Telegram та Instagram.

Адреса:

вул. Хрещатик 5-в,

м. Київ, 01001, 

Україна

Приймальня:

Тел./факс: (044) 278 59 91

e-mail:

Телефон гарячої лінії:
(044) 278 54 02
Служба телевізійних новин:
Телефон: (044) 278 51 00
e-mail: ;

Редакція публіцистичного мовлення:

Служба розвитку мережі:

Телефон: (044) 278 59 91

Моб.: (067) 467 57 22

e-mail:

Запитання та пропозиції

щодо роботи сайту:

e-mail: 

 

Комерційна служба:
(044) 278-64-51
(067) 467-57-23 (21)
e-mail: ;
;
 

Написати листа в редакцію

Увага! Це тестова бета версія сайту.