Четвер, 12 липня 2018 13:41

Антифейки від МОЗ: №1 – про «Охматдит»


З метою протидіяти розповсюдженню фейків у сфері охорони здоров’я, МОЗ України розпочинає новий формат комунікацій - #антифейк. Антифейк – це оперативна інформація, покликана убезпечити ЗМІ та громадськість від поширення недостовірної або перекрученої інформації, що розповсюджується в інформаційному просторі.

Про це повідомляє прес-центр Міністерства охорони здоров’я.

Тож, реорганізація НСДЛ «Охматдит» передбачає розширення можливостей лікування дітей завдяки оптимізації організаційної структури лікарні. Реорганізація Центру дитячої онкогематології та трансплантації кісткового мозку передбачає розформування адміністративної частини, що була необґрунтованою надбудовою над чотирма відділеннями (підтримуючої, інтенсивної хіміотерапії, трансплантації кісткового мозку, хіміотерапії онкогематологічних захворювань) і не мала жодної лікувальної функції.

Наголошується, що жодне з відділень не закривається, а функціональні можливості відділення трансплантації кісткового мозку навіть розширюється: до штатного складу ввели посади імунологів, що дуже важливо для лікування дітей з первинним імунодефіцитом. У новій структурі це відділення називатиметься Відділенням трансплантації кісткового мозку та імунотерапії.

Кількість лікарів не змінюється. Кількість пацієнтів, яких здатна прийняти та пролікувати лікарня, завдяки оптимізації структури та розбудові лікарні суттєво зросте, - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Україна не готова до ботулізму – в країні є лише 12 сироваток

Читайте також: Без автофіксації боротися з перевищенням швидкості водіями – неможливо - експерт


Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook, Google+, Twitter, Telegram та Instagram.

Адреса:

вул. Хрещатик 5-в,

м. Київ, 01001, 

Україна

Приймальня:

Тел./факс: (044) 278 59 91

e-mail:

Телефон гарячої лінії:
(044) 278 54 02
Служба телевізійних новин:
Телефон: (044) 278 51 00
e-mail: ;

Редакція публіцистичного мовлення:

Служба розвитку мережі:

Телефон: (044) 278 59 91

Моб.: (067) 467 57 22

e-mail:

Запитання та пропозиції

щодо роботи сайту:

e-mail: 

 

Комерційна служба:
(044) 278-64-51
(067) 467-57-23 (21)
e-mail: ;
;
 

Написати листа в редакцію

Увага! Це тестова бета версія сайту.