Четвер, 11 жовтня 2018 13:59

Завдяки проекту «Лікар у вашому домі» багато людей уникнуть значних проблем зі здоров'ям – Ніна Бегус


«За статистикою, у світі кожен третій дорослий має гіпертонію. Кожна шоста людина має діабет ІІ рівня. І простий тест покаже, що у вас робиться!»

Таке зазначила в ефірі програми »Київ LIVE» телеканалу «Київ» Ніна Бегус, завідувач інформаційно-аналітичного центру первинної медико-санітарної допомоги № 2 Дарницького району, розповідаючи про участь центру у міському проекті «Лікар у вашому домі».

«Нам потрібно міняти менталітет. Лікуватися справді дуже дорого. Зайдіть в аптеку – і питань більше немає. І вчасно пройдений тест може змінити ваше життя, і ви не втратите якість життя», – сказала вона.

«Тому ми використовуємо проект «Лікар у вашому домі» для пропаганди роботи первинної медичної допомоги та профілаткичної роботи з пацієнтами. Бо, на жаль, наші пацієнти не завжди розуміють, що треба дбати про здоров'я», – зазначила Ніна Бегус.

Нагадаємо, Проект «Лікар у вашому домі» запроваджено як додаткову можливість для мешканців столиці подбати про своє здоров’я. Щоб охопити якомога більше киян, реалізується він двома паралельними напрямами. По-перше – у визначених місцях із високим рівнем соціальної активності (наприклад, торгові центри) працюють стаціонарні пункти «Лікар у Вашому домі». Другий векторпроекту розраховано на інвалідів, дітей із малозабезпечених сімей, соціально неблагополучні родини, осіб, які не здатні до самообслуговування та потребують постійної сторонньої допомоги. Таких людей лікарі проекту спільно із соціальними працівниками відвідують удома, надаючи необхідну допомогу.

У якості пілотного варіанту проект близько трьох місяців відпрацьовувався у Подільському районі столиці. За цей час лікарі проконсультували понад 1500 осіб. У багатьох із них було виявлено різні проблеми – із артеріальним тиском, цукром крові, холестерином чи надмірною вагою. Усіх їх скеровано до медзакладів на дообстеження та лікування. Крім того, 185 сімей мультидисциплінарні бригади відвідали вдома.

Читайте також: «Українці не вміють поважати своє здоров'я і себе, і цього їх треба вчити» – лікар-експерт

Читайте також: До кінця жовтня киян безкоштовно перевірятимуть на тромбоз (+адреси і графік)

Усю розмову в ефірі програми «Київ LIVE» дивіться тут:


Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.

Медіа

Адреса:

вул. Хрещатик 5-в,

м. Київ, 01001, 

Україна

Приймальня:

Тел./факс: (044) 278 59 91

e-mail:

Телефон гарячої лінії:
(044) 278 54 02
Служба телевізійних новин:
Телефон: (044) 278 51 00
e-mail: ;

Редакція публіцистичного мовлення:

Служба розвитку мережі:

Телефон: (044) 278 59 91

Моб.: (067) 467 57 22

e-mail:

Запитання та пропозиції

щодо роботи сайту:

e-mail: 

 

Комерційна служба:
(044) 278-64-51
(067) 467-57-23 (21)
e-mail: ;
;
;

Написати листа в редакцію

Увага! Це тестова бета версія сайту.