Четвер, 11 жовтня 2018 18:21

Як скористатися програмою «Лікар у вашому домі» тим, хто не може прийти сам - пояснює лікар


Люди, які не можуть самостійно відвідати поліклініку, можуть звернутися туди і попросити приїхати бригаду, що працює в рамках програми «Лікар у вашому домі».

Таке зазначила в ефірі програми «Київ LIVE» телеканалу «Київ» Валентина Набокова, сімейний лікар, член команди проекту «Лікар у Вашому домі».

«Ми створюємо з вторинною медичною допомогою – зі спеціалістами: хірургами, неврологами, ендокринологами такі міждисциплінарні команди. Кожен лікар знає своїх пацієнтів, хто з них не може прийти сам. Нам дають санітарний транспорт, і ми виїжджаємо до таких пацієнтів самі. Ми можемо зробити таким чином кардіограму, аналізи крові й сечі. І сімейний лікар спостерігатиме такого хворого», – зазначила Валентина Набокова.

Нагадаємо, Проект «Лікар у вашому домі» запроваджено як додаткову можливість для мешканців столиці подбати про своє здоров’я. Щоб охопити якомога більше киян, реалізується він двома паралельними напрямами. По-перше – у визначених місцях із високим рівнем соціальної активності (наприклад, торгові центри) працюють стаціонарні пункти «Лікар у Вашому домі». Другий вектор проекту розраховано на інвалідів, дітей із малозабезпечених сімей, соціально неблагополучні родини, осіб, які не здатні до самообслуговування та потребують постійної сторонньої допомоги. Таких людей лікарі проекту спільно із соціальними працівниками відвідують удома, надаючи необхідну допомогу.

У якості пілотного варіанту проект близько трьох місяців відпрацьовувався у Подільському районі столиці. За цей час лікарі проконсультували понад 1500 осіб. У багатьох із них було виявлено різні проблеми – із артеріальним тиском, цукром крові, холестерином чи надмірною вагою. Усіх їх скеровано до медзакладів на дообстеження та лікування. Крім того, 185 сімей мультидисциплінарні бригади відвідали вдома.

Читайте також: «Українці не вміють поважати своє здоров'я і себе, і цього їх треба вчити» – лікар-експерт

Читайте також: Експерт розповів, хто приїде на KYIV SMART CITY FORUM 2018

Усю розмову в ефірі програми «Київ LIVE» дивіться тут: 


Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.

Медіа

Адреса:

вул. Хрещатик 5-в,

м. Київ, 01001, 

Україна

Приймальня:

Тел./факс: (044) 278 59 91

e-mail:

Телефон гарячої лінії:
(044) 278 54 02
Служба телевізійних новин:
Телефон: (044) 278 51 00
e-mail: ;

Редакція публіцистичного мовлення:

Служба розвитку мережі:

Телефон: (044) 278 59 91

Моб.: (067) 467 57 22

e-mail:

Запитання та пропозиції

щодо роботи сайту:

e-mail: 

 

Комерційна служба:
(044) 278-64-51
(067) 467-57-23 (21)
e-mail: ;
;
;

Написати листа в редакцію

Увага! Це тестова бета версія сайту.