П'ятниця, 12 жовтня 2018 10:09

Тендер з мінуванням: як обирали управителя виставкового центру «Парковий» у Києві


Мінування, сутички та посилена охорона: у такій атмосфері напередодні обирали управителя конгресно-виставкового центру "Парковий".

Про це повідомляє телеканал «Київ».

Засідання тендерного комітету відбувалось у приміщенні Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних злочинів.

Після сутички охорони з активістами «Національного корпусу» та повідомлення про замінування приміщення засідання перенесли до будівлі КМДА.

Серед чотирьох претендентів тендерний комітет АРМА одноголосно обрав управителем КВЦ «Парковий» комунальне підприємство «Центр організації дорожнього руху».

Як заявив перший заступник директора КП «Центр організації дорожнього руху» Валерій Шаров, «об'єкт великий, але є досвід по проведенню інвентаризації інших київських підприємств. Вони не займають по часу більше, ніж два місяці... Наше завдання як будь-якого міського підприємства – щоб воно приносило дохід державі і місту».

«Програма управління, надана комунальним підприємством, була найбільш обґрунтованою, містила в собі всі ті вимоги, які ми ставимо до потенційних управителів, а саме: як вони збираються отримувати доходи від цього ну дуже конфліктного об'єкту; як вони будуть витрачати кошти на утримання цього об'єкту; як вони планують забезпечувати надходження до державного бюджету України, оскільки це, фактично, плата державі за те, що вона здійснює ефективне управління арештованим майном», – зазначив начальник управління з питань управління активамиАгентства розшуку та менеджменту активів Віталій Різник.

Довідково: КВЦ «Парковий» – конгресно-виставковий центр разом із вертолітним майданчиком у центрі Києва. За даними реєстру прав на нерухоме майно, будівля «Паркового» – власність приватної фірми «Амадеус Ко». Споруда перебуває під арештом із 2015 року.

Читайте також: Подільсько-Воскресенський міст таки добудують

Читайте також: Суд затвердив мирову угоду між Києвом і "Нафтогазом"


Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.

Медіа

Адреса:

вул. Хрещатик 5-в,

м. Київ, 01001, 

Україна

Приймальня:

Тел./факс: (044) 278 59 91

e-mail:

Телефон гарячої лінії:
(044) 278 54 02
Служба телевізійних новин:
Телефон: (044) 278 51 00
e-mail: ;

Редакція публіцистичного мовлення:

Служба розвитку мережі:

Телефон: (044) 278 59 91

Моб.: (067) 467 57 22

e-mail:

Запитання та пропозиції

щодо роботи сайту:

e-mail: 

 

Комерційна служба:
(044) 278-64-51
(067) 467-57-23 (21)
e-mail: ;
;
;

Написати листа в редакцію

Увага! Це тестова бета версія сайту.