П'ятниця, 12 жовтня 2018 11:23

Представник Солом'янської РДА розповіла, з чиєї вини діти в кількох школах Києва лишилися без обіду


Із жовтня годувати дітей у школах Солом'янського району міста Києва мало ТОВ «Понтем Уа», яке виграло аукціон на «Прозоро». Проте виявилося, що компанія найняла замало працівників.

Таке зазначила в ефірі програми «Київ LIVE» телеканалу «Київ» в.о начальника Управління освіти Солом'янської РДА Аліна Рогова. 

У РДА сумнівалися, чи зможе фірма забезпечити всі харчоблоки шкіл, по яких вона виграла лоти, достатньою кількістю фахівців необхідної кваліфікації, – сказала Аліна Рогова.

«Вони запевнили, щоб ми не хвилювалися – у них достатньо працівників. При цьому вони відкрито шукають зараз людей через Інтернет для роботи на один-два дні… В результаті вийшло: чотири заклади освіти не харчуються вже протягом двох тижнів!» – сказала вона.

Пояснення від компанії РДА не отримала, хоча відправила їм 6 претензій. На зустріч вони прийшли тільки у середу, 11 жовтня, і «запевнили нас, що вони в змозі організувати харчування в цих закладах освіти. На наше запитання: «Коли?» вони відповіли: «Не заважайте нам своїми листами, претензіями, позовами, і ми все владнаємо». Вони запевнили нас, що знайдуть працівників, і потрібно декілька днів, щоб харчоблоки в усіх школах запрацювали», – розповіла Аліна Рогова.

Нагадаємо, юристи Солом'янського відділу освіти звернулися із заявою до прокуратури. Із 1 жовтня забезпечувати харчування дітей мала фірма ТОВ «Понтем Уа», яка виграла тендер, запропонувавши найнижчу ціну за гарячі сніданки –7 грн 90 к. Однак виявилося, що фірма не має ресурсів, аби забезпечувати харчування в навчальних закладах. Весь минулий тиждень голодними лишалися тисячі дітей у різних школах столиці.

Читайте також: У Києві щотижня реєструють скарги на неякісне харчування у школах – Олег Рубан

Читайте також: Представник Департаменту освіти пояснила, чому першачкам не вистачило парт

Усю розмову в ефірі програми «Київ LIVE» дивіться тут: 


Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.

Медіа

Адреса:

вул. Хрещатик 5-в,

м. Київ, 01001, 

Україна

Приймальня:

Тел./факс: (044) 278 59 91

e-mail:

Телефон гарячої лінії:
(044) 278 54 02
Служба телевізійних новин:
Телефон: (044) 278 51 00
e-mail: ;

Редакція публіцистичного мовлення:

Служба розвитку мережі:

Телефон: (044) 278 59 91

Моб.: (067) 467 57 22

e-mail:

Запитання та пропозиції

щодо роботи сайту:

e-mail: 

 

Комерційна служба:
(044) 278-64-51
(067) 467-57-23 (21)
e-mail: ;
;
;

Написати листа в редакцію

Увага! Це тестова бета версія сайту.