П'ятниця, 12 жовтня 2018 16:02

Директорка школи пояснила систему харчування дітей у школі


«Зазвичай у школі безкоштовно харчуються діти пільгових категорій. А ще безкоштовними гарячими сніданками забезпечуються учні 1-4 класів».

Таке зазначила в ефірі програми «Київ LIVE» телеканалу «Київ» директор загальноосвітньої середньої школи № 54 Солом'янського району м. Києва Ольга Ковальова.

«Якщо ж говорити про харчування дітей за кошти батьків, то працює їдальня за звичайним режимом і діти можуть придбати починаючи від випічки і закінчуючи гарячим комплексним обідом (у середньому близько 25 грн)», – сказала вона.

Безкоштовне харчування дітей забезпечується за затвердженим двотижневим примірним меню. А от меню обідів, які діти можуть купити, «переглядається в рамках встановленої ціни з огляду на смаки дітей та в рамках дозволеного СЕС списку продуктів – тому що є заборонені для навчальних закладів продукти».

Харчування забезпечують підприємства, яких обирають за результатами тендеру. Тож якщо воно зривається, «знайти якесь тимчасове рішення неможливо», – пояснила директор школи.

«Йдеться про харчування дітей, і вимоги до працівників і роботи харчоблоку школи надзвичайно високі. А у штаті шкіл посад кухарів чи посудомийок немає», – зазначила Ольга Ковальова.

Нагадаємо, юристи Солом'янського відділу освіти звернулися із заявою до прокуратури. Із 1 жовтня забезпечувати харчування дітей мала фірма ТОВ «Понтем Уа», яка виграла тендер, запропонувавши найнижчу ціну за гарячі сніданки –7 грн 90 к. Однак виявилося, що фірма не має ресурсів, аби забезпечувати харчування в навчальних закладах. Весь минулий тиждень голодними лишалися тисячі дітей у різних школах столиці.

Читайте також: У Києві щотижня реєструють скарги на неякісне харчування у школах – Олег Рубан

Читайте також: Експертка повідомила, куди скаржитися батькам на шкільні побори

Усю розмову в ефірі програми «Київ LIVE» дивіться тут: 


Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.

Медіа

Адреса:

вул. Хрещатик 5-в,

м. Київ, 01001, 

Україна

Приймальня:

Тел./факс: (044) 278 59 91

e-mail:

Телефон гарячої лінії:
(044) 278 54 02
Служба телевізійних новин:
Телефон: (044) 278 51 00
e-mail: ;

Редакція публіцистичного мовлення:

Служба розвитку мережі:

Телефон: (044) 278 59 91

Моб.: (067) 467 57 22

e-mail:

Запитання та пропозиції

щодо роботи сайту:

e-mail: 

 

Комерційна служба:
(044) 278-64-51
(067) 467-57-23 (21)
e-mail: ;
;
;

Написати листа в редакцію

Увага! Це тестова бета версія сайту.