П'ятниця, 12 жовтня 2018 17:22

Експерт пояснила правила, за якими готують шкільні обіди


Неякісні продукти не мають шансів «проскочити» на дитячий стіл. Їх одразу повертають постачальнику і вимагають замінити на якісні.

Таке зазначила в ефірі програми «Київ LIVE» телеканалу «Київ» в.о начальника Управління освіти Солом'янської РДА Аліна Рогова. 

«Перш ніж продукти попадають до дітей, працівники кухні приймають продукти харчування. У кожному закладі створено комісії по контролю за якістю харчування, які в будь-який момент можуть прийти і перевірити всі сертифікати якості, з якими «зайшли» продукти на харчоблок. Ми не маємо права приймати продукти, якщо немає супровідних документів», – сказала вона.

«Ведеться брокіраж сирої продукції. Записується, коли прийшов товар, який саме і термін його реалізації. Є дітетична сестра, яка веде брокіраж готової продукції. Перш ніж подати страву дітям, вона її куштує і прописує у журналі, чи придатна ця страва дітям».

Якщо комісії якісь продукти видалися підозрілими, складається відповідний акт і продукти відправляються назад до постачальника. Той їх має замінити на інші продукти, щоб процес харчування був безперебійний, – пояснила Аліна Рогова.

Нагадаємо, юристи Солом'янського відділу освіти звернулися із заявою до прокуратури. Із 1 жовтня забезпечувати харчування дітей мала фірма ТОВ «Понтем Уа», яка виграла тендер, запропонувавши найнижчу ціну за гарячі сніданки –7 грн 90 к. Однак виявилося, що фірма не має ресурсів, аби забезпечувати харчування в навчальних закладах. Весь минулий тиждень голодними лишалися тисячі дітей у різних школах столиці.

Читайте також: У Києві щотижня реєструють скарги на неякісне харчування у школах – Олег Рубан

Читайте також: Київські освітяни попросили прокуратуру розібратися з харчуванням у школах

Усю розмову в ефірі програми «Київ LIVE» дивіться тут:


Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.

Медіа

Адреса:

вул. Хрещатик 5-в,

м. Київ, 01001, 

Україна

Приймальня:

Тел./факс: (044) 278 59 91

e-mail:

Телефон гарячої лінії:
(044) 278 54 02
Служба телевізійних новин:
Телефон: (044) 278 51 00
e-mail: ;

Редакція публіцистичного мовлення:

Служба розвитку мережі:

Телефон: (044) 278 59 91

Моб.: (067) 467 57 22

e-mail:

Запитання та пропозиції

щодо роботи сайту:

e-mail: 

 

Комерційна служба:
(044) 278-64-51
(067) 467-57-23 (21)
e-mail: ;
;
;

Написати листа в редакцію

Увага! Це тестова бета версія сайту.