П'ятниця, 09 листопада 2018 17:31

Журналісти перевірили, як працює київський Центр комунального сервісу (репортаж)


Третій рік поспіль киянам не потрібно бігати по ЖЕКах та різних обслуговуючих компаніях, аби вирішити свої житлово-комунальні проблеми. Адже в столиці працює єдиний абонентський відділ для надавачів послуг – «Центр комунального сервісу».

Як це працює – з'ясовували журналісти телеканалу «Київ».

Щодня Центр комунального сервісу Святошинського району приймає до сотні відвідувачів. Ольга Гаврилівна, наприклад, прийшла з'ясувати, чому в платіжці з'явився борг у 150 гривень за холодну воду. 

Як з’ясувалося, борг у квитанції пані Ольги утворився через невчасно подані показники по воді. Відтак їй нараховували плату за загальнобудинковим лічильником. А насправді жінка мала сплатити лише 40 гривень за послугу – замість 150. Тож тепер їй мають зробити перерахунок.

«Показники лічильників холодної і гарячої води потрібно передавати кожного місяця з 10 числа по кінець місяця. Показники можна передати по телефону, прийшовши до нас (у нас стоять скриньки), через сервісі центри або ж через «Особистий кабінет». Або ж, коли ви сплачуєте, вказуєте показник, який буде вам враховано у попередній місяць. Але обов’язково – щоб касир в банку надрукував ці показники в квитанції, щоб програма це підтягувала!» – порадила у коментарі телеканалу «Київ» адміністратор центру Ольга Грабовська.

А ось пані Ірина прийшла оформити пільгу на комунальні послуги за новим місцем проживання. Раніше, вона разом з чоловіком – ветераном військової служби Держохорони – проживали в службовій трикімнатній квартирі. А коли їхні діти отримали власне житло, Ірині з чоловіком довелося переїхати в однокімнатну. 

«Мені треба зробити перереєстрацію: з трикімнатної квартири виписалися всі члени моєї сім’ї, тепер треба прописати в однокімнатну… Також хочу зняти пільги зі старої квартири і перевести їх на нову, бо мій чоловік – військовий, ветеран військової служби», – пояснила вона.

Як пояснила відвідувачці бухгалтер Центру бухгалтер Тетяна Сардановська, «зараз ми пишемо заяву на переоформлення пільги за іншою адресою. Пільга буде розповсюджуватись на вас і на чоловіка, так як ваші діти – повнолітні. За цією пільгою вам буде знижка 75% на комунальні послуги: на гарячу воду, холодну, на опалення та вивіз побутових відходів».

Отож киянам не потрібно окремо звертатися до різних надавачів послуг чи ЖЕКів, аби вирішити проблеми з житлово-комунальних послуг. З усіма питаннями вони можуть звернутися до районного Центру комунального сервісу.

«Найчастіше споживачі звертаються до центру комунсервісу з питань проведення нарахування, перерахунків, укладання договорів. Договори можна укласти з питань утримання будинку, холодного водопостачання та водовідведення, централізованого опалення», – зазначила в коментарі телеканалу «Київ» начальник ЦКС Святошинського району Валентина Майстренко.

Загалом у столиці функціонують 10 районних Центрів комунального сервісу і ще 40 точок у кроковій доступності кожного району.

В районні центри громадяни можуть звертатися з 8:00 до 22:00, а в локальні – до 18.00.

Читайте також: Субсидію перепризначили вже 90% киян, які отримували її в автоматичному режимі – Максим Бученко

Читайте також: Експерт пояснив, як повертають кошти за ненадані компослуги

Дивіться весь випуск інформаційно-аналітичного ток-шоу "Київ LIVE":


Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook, Google+, Twitter, Telegram та Instagram.

Медіа

Адреса:

вул. Хрещатик 5-в,

м. Київ, 01001, 

Україна

Приймальня:

Тел./факс: (044) 278 59 91

e-mail:

Телефон гарячої лінії:
(044) 278 54 02
Служба телевізійних новин:
Телефон: (044) 278 51 00
e-mail: ;

Редакція публіцистичного мовлення:

Служба розвитку мережі:

Телефон: (044) 278 59 91

Моб.: (067) 467 57 22

e-mail:

Запитання та пропозиції

щодо роботи сайту:

e-mail: 

 

Комерційна служба:
(044) 278-64-51
(067) 467-57-23 (21)
e-mail: ;
;
 

Написати листа в редакцію

Увага! Це тестова бета версія сайту.