П'ятниця, 14 червня 2019 11:32

У Києві проходить тестування керівників закладів освіти


13 червня відбулось тестування керівників закладів освіти, з якими передбачається переукладання трудових контрактів. На цьому етапі перевіряли знання законодавства України у сфері дошкільної та загальної середньої освіти в режимі онлайн. 

Про це повідомляють у КМДА.

Такий формат практикується вже другий рік та дозволяє зробити процес визначення рівня професійних компетентностей прозорим і відкритим. 

«Компетентність, особистісні якості та професіоналізм − головні складові, які мають бути на високому рівні у головних менеджерів освітніх закладів столиці.  Тож вже другий рік поспіль ми перевіряємо знання тих керівників, із якими необхідно переукласти трудовий контракт. Головне завдання – цілковита прозорість та відкритість процесу, аби навіть думки не було, що є місце лобіюванню тих, чи інших інтересів. Ми зробили вже багато і зробимо ще більше задля того, щоб будь-який процес атестації чи конкурсного відбору стали максимально автоматизованими, а людський фактор чи корупційна складова залишились у далекому минулому», − зазначив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

На цьому етапі, директори, які брали участь у тестуванні, знаходилися у спеціально обладнаних приміщеннях, де мали відповісти на 40 запитань за 45 хвилин. Разом зі спеціалістами та технічною підтримкою КНП «Освітня агенція міста Києва», присутні спостерігали за перебігом тестування через Skype-зв’язок.

«Під час тестування учасники показали високий професійний рівень. Також керівники вже пройшли психологічне тестування та з 12 до 14 червня мають презентувати перед батьками та усіма зацікавленими власне бачення розвитку освітнього закладу й звітувати про вже здійснену роботу. Результати вивчення професійних здібностей буде підведено за сумарним результатом усіх трьох етапів», − додав заступник голови КМДА.

До того ж, Валентин Мондриївський заявив, що у найближчі два роки планується розробити та запровадити критерії ефективності роботи керівників закладів освіти.

Читайте також: У Києві розширили перелік комунальної власності, що потребує пріоритетної охорони

Читайте також: Віталій Кличко показав, як будують новий дитсадок у Дарницькому районі


Залишайтеся в курсі головних новин України та Києва – підписуйтесь на наш Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.

Адреса:

вул. Хрещатик 5-в,

м. Київ, 01001, 

Україна

Приймальня:

Тел./факс: (044) 278 59 91

e-mail:

Телефон гарячої лінії:
(044) 278 54 02
Служба телевізійних новин:
Телефон: (044) 278 51 00
e-mail: ;

Редакція публіцистичного мовлення:

Служба розвитку мережі:

Телефон: (044) 278 59 91

Моб.: (067) 467 57 22

e-mail:

Запитання та пропозиції

щодо роботи сайту:

e-mail: 

 

Комерційна служба:
(044) 278-64-51
(067) 467-57-23 (21)
e-mail: ;
;
;

Написати листа в редакцію

Увага! Це тестова бета версія сайту.